Uzak bir ülkede gayrımenkul satın almak oldukça komplike görünebilir, özellikle de yılda birkaç ay oturacağınız bir yazlık ev satın alırken bile karşılaştığınız komplike konuları düşündüğünüzde.

Biz müşterilerimiz için işlemlerin, ilk temas anından tapunun alınmasına kadar, tamamen problemsiz ve stresden uzak bir şekilde yürütülmesi için ve ileride de de ihtiyaç duyulması halinde müşterilerimize yardımcı olmak adına çalışan profesyonel bir ekibiz. Amacımız müşterilerimize “Birinci Sınıf Kapsamlı Hizmet” sunmaktır.

Size Türkiye’de ki yeni başlangıcınızın her aşamasında danışmanlık sunacak olan özverili ekibimiz ile çalıştığınız sürece, yaşayacağınız deneyiminin zevkli olacağından emin bir şekilde dinlenebilirsiniz.

SATINALMA ÖNCESİ HİZMETLER

1. Aşama : İleriye Dönük Müşteri Talepleri

Deneyimli danışman ekibimizin tüm üyelerinin hizmeti altında büyük bir ihtimam ve anlayışla karşılacaksınız. İhtiyaçlarınızı eksiksiz bir biçimde belirlemek için sizi büyük bir dikkatle dinleyeceğiz ve daha sonra kriterlerinize uyan gayrımenkulü size önereceğiz.

2. Aşama : İnceleme Gezisi

Bu aşamada size gerekli ayarlamaları yapmak konusunda rehberlik edeceğiz. Bu rehberlik hizmeti şunları içerir : Uçak biletleri ve otel rezervasyonları. Sizinle Antalya’daki havalimanında buluşabiliriz.

3. Aşama : Satınalma İşlemleri

Emlak sözleşmelerinin oluşturulması, hukuki işlemler, banka hesabı açılması, vergi numarası için başvuru yapılması ve gerekli izinler için askeri makamlara başvurulması gibi tüm gerekli işlemler tarafımızca yürütülür.

Daha fazla bilgi için lütfen Prosedürler bölümüne bakınız

4. Aşama : Finans : Tüm Yabancı Ülke Vatandaşları için Konut Kredisi Temini

Denizbank Konut Kredisi, uygun geri ödeme vadeleri ve Euro ya da diğer bir yabancı para birimine endekslenmiş faiz oranları ile konut kredisi sağlayarak rüyalarınızı gerçeğe dönüştürür.

• Yabancı ülke para birimi üzerinden verilmiş konut kredileri 10 yıla kadar uzayabilen vadelerde geri ödenebilir;
• Sabit faiz oranı ile eşit taksitlerde geri ödenebilir.
• Başvurular birkaç iş günü içinde tamamlanabilir.
• Geri ödeme tarihleri kredinin kullanılmasını takiben 45 gün içinde herhangi bir tarih olmak şartı ile krediyi alan tarafından belirlenebilir.
• Euro için belirlenmiş faiz oranı aylık % 0.65’dir.

DenizBank Konut Kredisi başvurusu için gerekli belgeler:
• Kredi başvuru formu.
• Başvuru sahibinin ve vekilinin ulusal kimlik belgesinin ya da pasaportunun orjinali ya da fotokopisi.
• İkametgah belgesi.
• Türk Elçiliği tarafından onaylanmış gelir belgesi.
• Satın alınacak gayrımenkulün tapusunun fotokopisi.
DenizBank Konut Kredisi, yabancı para birimine endekslemek ile görevli uzmanı değerlendirmesine göre gayrımenkulün değerinin %50’si ile sınırlıdır; genel maksimum limit uygulanmaz.

5. Aşama : Satınalmanın Tamamlanması (Tapu)

Askeri makamlardan onay alınır alınmaz satınalma işlemi tamamlanabilir. Tapu işlemlerinin tamamlanması için Türkiye’ye gelebilir, bize vekalet verebilir ya da bir avukat tayin edebilirsiniz. Eğer oturma iznine ihtiyaınız var ise bu konuda da size yardımcı olabiliriz.

Tapu Örneği için lütfen burayı tıklayın.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

• Tadilat ve Dekorasyon vb.

Ekibimizden biri ücretsiz olarak size yeni evinizi döşeme konusunda yardımcı olacaktır. Eğer Türkiye’de uzun süre kalamıyorsanız, taleplerinizi, teklifleri, teslimat ve montajları, önce ve sonra çekilmiş fotoğraflar aracılığı ile her aşamada sizi bilgilendirerek takip edebiliriz.

• IKEA’dan e-mail ile sipariş verme

Egem Emlak Göcek, IKEA mobilya hizmeti sağlamaktadır. Eğer evinizi IKEA mobilyaları ile döşemek isterseniz, tek yapmanız gereken IKEA’nın web sitesindeki katalogdan istediğiniz ürünleri seçmektir. Sonrasında, teslimat ve montaj işlemlerini takip edebilmemiz için bize siparişlerinizi içeren bir e-mail göndermenizdir.

• Araç Kiralama

Ekibimiz sizin için araç da kiralayabilir. Tek yapmanız gerken bize e-mail göndererek ya da telefon ederek uçuş bilgilerinizi iletmektir.

• Gayrımenkul Yönetim Hizmetleri

Second Home, her tip gayrımenkul için aşağıdaki hizmetleri içeren gayrımenkul yönetim hizmeti sunar,

Gayrımenkulün rutin bakımlarının organize edilmesi. Gayrımenkul ile ilgili faturaların ödenmesi-Sarfiyat faturaları (su & elektrik), bakım sözleşmeleri, hizmet bedelleri vb. Gayrımenkulün yılda en az üç kez ziyaret edilmesi ve istek halinde binanın durumu ile ilgili detaylı rapor hazırlanması.

Sigorta işlemlesi, havuz ve bahçe bakımı ve temizlik hizmetlerinin takibi. Lütfen masraflar için info@egememlak.com adresinden bizimle irtibate geçiniz.

• Kiralama Hizmetleri

Egem Emlak, uluslararası ve ulusal pazarda kiralama işlemleri yürütür. Bizim felsefemiz yatırmınızın bütünlüğünü en yüksek gelir getirecek şekilde sağlamaktır.

Diğer hizmetlerimiz;

Internet ve özel network pazarlaması
Ev sahibi ve kiracı arasında kira sözleşmesi hazırlanması
Gayrımenkul için envanter listesi hazırlanması
Gayrımenkulün kiraya verilmek üzere hazırlanması
Geliş öncesi ve gidiş sonrası temizlik hizmetleri
Kira sözleşmeleri sonunda hasar ve ödeme konularının yürütülmesi ve danışmanlık sağlanması.

Uzak bir ülkede gayrımenkul satın almak oldukça komplike görünebilir, özellikle de yılda birkaç ay oturacağınız bir yazlık ev satın alırken bile karşılaştığınız komplike konuları düşündüğünüzde.

Biz müşterilerimiz için işlemlerin, ilk temas anından tapunun alınmasına kadar, tamamen problemsiz ve stresden uzak bir şekilde yürütülmesi için çalışan özverili bir ekibiz. Amacımız müşterilerimize kusursuz hizmet sağlamaktır ve özverili ekibimiz size Türkiye’de ki yeni başlangıcınızın her aşamasında danışmanlık sunacak ve yardımcı olacaktır.

© 2017 Karakedi Web Tasarım.